...Napsala jsem pro vás knížku JEZDECTVÍ BEZ ILUZÍ…
OBJEDNÁVKY NA WWW.PROBOOKS.CZ

Z Darsiny se vyklubal kříženec

26. června 2007 v 23:26 |  DARCY - Border Collie
Po delší odmlce opět pár (tetnokrát opravdu jen pár) řádků.
Veselých zážitků je mnoho, ale co mě v poslední době nejvíce zaujalo je její vzhled. Asi tak před týdnem jsem u ní začala pozorovat, jistou změnu a to na uších. Občas se jí tu a tam jedno nebo druhé postavilo. Většinou to probíhalo tak, že se vzbudila a ouška byla dole, přes den se jí jedno postavilo a když byla hodně rozparáděná, stála jí obě. Večer už to bylo zase roztomilé štěňátko s ouškama dolu. Jenže ejhle, teď jí stojí obě uši permanentně a jen pravé občas "zaplandá". Určitě přidám časem nějaké fotky, aby bylo jasné, o čem je řeč. Teď mi připomíná roztomilého křížence nějakého vlčáka a špice. Musím se zeptat Dajen (její maminy), jestli na tom mejdanu nebyl jeden ze zmíněných psů nebo snad oba...
Na cvičáku mne uklidňovali, že až bude přezubovat, že jí ouška asi padnou dolů. Ale nepůsobili moc přesvědčivě. Takže se začínám smiřovat s faktem, že místo borderky budu mít netopýra. Ale co... Hlavně že je hodná.
Levé ucho jí trčí neustále, ale důvodem je jistě moderní kérka, kterou má vevnitř. Přece si tu bolest nevytrpěla jen pro nějakou identifikaci. Stejně se to nedá přečíst, vypadá to jako čínský znak a to je in. Tak to prostě dává na odiv.
Rady typu vylep jí to páskou a podobně jdou mimo mě, věřím, že příroda ví, co dělá. Já tomu teda nerozumím, ale já můžu, jsem jen blondýna :o).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama