...Napsala jsem pro vás knížku JEZDECTVÍ BEZ ILUZÍ…
OBJEDNÁVKY NA WWW.PROBOOKS.CZ

11 měsíců

4. března 2008 v 1:12 | Dejna |  DARCY - Border Collie
Utíká to hrozně rychle a Darsině už je 11 měsíců. Má 13 kg a 50 cm. Není moc prostorově výrazná, když to srovnám s Dencíkem (bráškou), u kterého jsem se dočetla, že má 20 kg :o). To máme co dohánět :o).
Je pravda, že v týdnu jsme prodělaly (tedy já ne, ale Darsulín) průjem. A aby z toho nebyl průs...., tak jsem ji vzala k doktorovi. Dostala dvě pigára a už večer jí bylo viditelně a slyšitelně lépe. Jenže za ty tři dny, kdy jí nebylo zrovna do skoku, zhubla přes kilo. A to už je při té její muší váze hodně. Pan doktor jí navážil 11,8 kg. Ale byla jsem uklidněna, že nemám hysterčit.
Kilčo má zpátky a je jak rybka. Tenhle týden jsme si vzaly s Darsinou dovolenou, plánujeme válení, odpočívání, papání a přibírání. To poslední se pokusím přenechat pouze čubě. Ale co… :o))
Nějak tu dovolenou nepochopila. Chtěla jsem, aby si i ona odpočinula od koní, kde mi opravdu velmi pomáhá. Dnes jsem s ní byla v Hostíku, kde se stala opět středem pozornosti, když místo koní začala pást dvě straky (důvěrně těmto černobílým okřídlencům říkám "borderpták"). Poté, co se přiblížila na jejich vkus už moc, odlétly. Hlouček asi 3 pejskařů se rozešel (zde jen malá vsuvka: nechala jsem si pro jistotu zkontrolovat celý text kontrolou pravopisu. Ta se zasekla u slova "pejskařů" a bylo mi nabídnuto pouze slovo "PÍSKAŘ". Váhám, zda to mám opravit :o) ).
Procházely jsme se a Darsina si našla klacíček (cca 3 metry dlouhý), tak s ním běhala po cestách necestách a hrozně u toho vrčela. Pak jsme potkaly jednu postarší dámu, která byla v již zmíněném hloučku pozorovatelů. Když nás míjela, samou radostí nadskočila, že nás zase vidí. I když možná příčina byla v tom, že jinak by ji Darsinka, moje malinká, sejmula tou kládou, co měla v držce a nemilosrdně držela směr a tempo (jak má asi naučeno z jízdárny).
Chichichi :o))))
(PARDOOOOON PANI)
No a za měsíc budou první narozeniny, takže snad do té doby vyvede něco veselého, aby bylo o čem psát. Jinak je to s ní nuda… (:o) )
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama