...Napsala jsem pro vás knížku JEZDECTVÍ BEZ ILUZÍ…
OBJEDNÁVKY NA WWW.PROBOOKS.CZ

Vernisáž podvodních fotografií EMOTIONS

16. listopadu 2008 v 3:04 | Dejna |  Focení
V úterý 11. 11. 2008 proběhla v pražském klubu Limonádový Joe již několikrát avizovaná vernisáž podvodních fotografií Alice Bochňákové.
Celý den byl trochu hektický, ač se to zprvu nezdálo. Dovolím si svůj "pohled na věc".
Měla jsem dovolenou a to i v pondělí, spíše z důvodu hlasového klidu, jelikož 7 hodin hlasitého mluvení na jízdárně mým hlasivkám nepřidá :o). Úterní probuzení kolem desáté hodiny bylo úžasné, dali jsme si s Adamem v klidu ranní (dopolední) kávu a po odjezdu Adámese jsem se vrhla na přepisování úvodního slova na kartičky, kterým jsem měla uvést výstavu. Z krátké řeči, kterou jsem měla připravenou byly 4 hustě popsané A5ky :o)) - 1. zrada dne.
Naložila jsem se do vany, umyla hlavu a užívala si pocitu, že vše stíhám. Ejhle, telefon... Ali volala, že nestíhá, jestli bych mohla zajet do PIPu vyzvednout 3 obrázky, které na vernisáži měly také figurovat. Bylo kolem jedné hodiny. Byly jsme domluveny, že se s Alicí sejdeme v půl čtvté u ní, ve čtyři v klubu a v pět bude zkouška s kapelou. Takže času dost, sedla jsem do auta a jela. Jenže, klub zabedněn, neprodyšně uzavřen.... 2. zrada dne.
Až před klubem jsem si všimla, že jsem v autě a v zácpě ztrávila víc času, než jsem předpokládala, takže i přes pomoc Míry Bochňáka, který obvolával, co se dalo, jsem začala být mírně nervózní. Velitelský čas ukazoval 14:30. Já totálně nepřipravená, jen umytá palice :o). Alespoň jsem se při čekání vyblbla s Darsinou. Příjezd domů ve 14:50 (za dodržení všech předpisů - asi) 3. zrada dne.
Skočila jsem před zrcadlo a pomocí přibližně pěti končetin jsem se česala, fénovala, malovala, oblékala a opakovala úvodní řeč :o))).
U Alice jsem byla v 15:50 (opět všechny předpisy byly dodrženy). Byly jsme limitovány pátou hodinou, kdy byla domluvena zkouška s kapelou. Alice byla ve slušném časovém presu, také zvládala asi osm věcí najednou, ale vyskytl se problém s kopírováním fotek, kdy počítač zahlásil, že mu to bude trvat asi 40 minut. 4. zrada dne. Bohouš pomohl, tak jsme mohli všichni jet.
Ve čtvrt na pět jsme vyrazili do klubu, cestou měla Ali vyzvednout ještě natištěná trička s fotkami na večer pro nás, Bohouše a děti. V obchodě měli do pěti hodin. Přijeli jsme před prodejnu přesně v 16:58 a hádejte, obchod také neprodyšně uzavřen :o))).... 5. zrada dne. Po mnoha telefonátech jsme se Alice rozhodla, že jedeme do klubu a požádala Bohouše o vyzvednutí trik až po našem výsadku (jelikož se do obchodu vracel přímo jeho majitel). Díky totální zácpě jsme zvolily asi nejlepší variantu, a to vyskočit na I. P. Pavlově z auta, čapnout takšky, počítač a vydat se sockou..... 6. zrada dne.
Do klubu jsme dorazily v půl šesté, naprosto uhnané, zadýchané, splihlé, hladové, žíznivé a vysílené... "Naštěstí" i Petr Vondráček zůstal někde v zácpě, takže jsme nebyly jediné :o))

Pak už jsme daly panáka, bez Petra vyzkoušely písničky a začaly vítat hosty, kterých se nakonec sešlo víc než sto. Mezitím dorazil i Bohouš s triky, takže vše nakonec klaplo :o))

Kolem třičtvrtě na osm bylo rozhodnuto, že je čas začít. Já jsem byla nervózní z toho, že nejsem nervózní, ač s uváděním podobných akcí mám jen velmi malé zkušenosti (vlastně kromě Brna žádné) :o).
Hupsla jsem za mikrofon, v ruce jsem měla své čtyři A5tky, které, jak jsem záhy zjistila, mi byly na dvě věci, jelikož se v sále zhaslo. To byla poslední, čili 7. zrada dne :o)))))). Takže mi nezbylo nic jiného, než mluvit pravdu a nic než pravdu... No, něco jsem si pamatovala, zbytek byl mírnou improvizací. Pak mluvila Alice, děkovala všem, kteří jí pomáhali s přípravou a realizací.
Poté se za nástroje usadila kapela LOKOMOTIVA už i s Petrem Vondráčkem, který profesionálně, bez předešlé zkoušky vše odehrál. Norbi Kovácz, který nás doprovázel na kytaru nám připravoval pro výstavu v Brně hudební podklady, nyní jsme měly tu čest zpívat i v jeho živém doprovodu. Daly jsme tři písničky v pořadí Breath in water (Anggun), I am ready for love (India Arena), I am here without you (3 doors down).
Tím byla vernisáž zahájen, pak už se pilo, jedlo, hodovalo, povídalo.
Bylo to úžasné, užili jsme si to všichni.
Mě nezbývá než poděkovat všem, kteří se zúčastnili. Velký dík patří Alici za to, že mi umožnila nejen být pod vodou, ale také po dlouhé době zpívat a také jí děkuji za důvěru, kterou mi dala při uvádění její výstavy.
DÍKY VŠEM A ZDE JE PÁR FOTEK Z VERNISÁŽE EMOTIONS. Další fota zde: http://kusebauchova.blog.cz/galerie/vernisaz-praha-11-11-08
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 alice bochnakova alice bochnakova | E-mail | 16. listopadu 2008 v 8:55 | Reagovat

Danuško, doprovodný textít výstižný a vtipný.-)...tak si říkám, že je na čase, začít pracovat zas na nějaké další " lumpárně ", aby se ty kameny valily stále a my se nazačaly nudou kopat do   ....- čku.-))) pa pusu a díky. Alice

ps. tys ty mi teda dala na těch koních, chodím jak kovboj, ale těším se zas na další hodinu/y....

2 _ _ | 23. listopadu 2008 v 20:10 | Reagovat

pěkné fotky

3 ségruš ségruš | 27. listopadu 2008 v 11:53 | Reagovat

Baf, jen Tě zdravím :-) Mohly bychom se zase někdy vidět :-)))))

4 Pan D. Pan D. | 27. listopadu 2008 v 16:44 | Reagovat

Jste děsně sexy, obdivuju vaše záliby a vlastně vas celou.... Můžeme se sejit?

5 Dana Dana | 27. listopadu 2008 v 21:58 | Reagovat

Čau Petule, si piš, se uvidíme, cinknem si :))

To PAN D.: Já jsem spíš na férový chlapy...

6 ségruš ségruš | 28. listopadu 2008 v 13:49 | Reagovat

Tak to se těším :-)

PanD je na můj vkus až příliš tajemný....co?!

Pusinku!!!

7 Adam Adam | Web | 28. listopadu 2008 v 17:35 | Reagovat

:o))))

8 ségruš ségruš | 4. prosince 2008 v 9:46 | Reagovat

Hele, děcka - tak jsem brouzdala po rajčeti a dívala se na ty vaše společné fotografie a musím tedy bez urážky přiznat, že vám to spolu prostě moc sluší :-) a nejvíc se mi líbí fotky ze schodů našeho domu (ne proto, že jsem vás fotila já :-D ), jen ta Darcy by mohla tu pusu zavřít :-)

Milujte se a množte se :-)))))))

Ciggi

9 Dana Dana | 4. prosince 2008 v 12:46 | Reagovat

...To víš, Darsinka má z focení trochu trauma, ale už se to lepší :o))), uvidíš, kam jsme to až dopracovaly, ale to bude překvápko :o). Jinak děkujeme, však jsme se dlouho hledali :o)) Však vám to s Míšou taky sluší :o)). Tak v neděli puso.

10 Adam Adam | E-mail | Web | 4. prosince 2008 v 14:43 | Reagovat

Peta: Toz dekujeme...a Michalovi vyrid, ze mam spoustu novych horroru..teda prevazne becek, ale to nevadi...tak musime nekdy udelat tu koukaci party :o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama