...Napsala jsem pro vás knížku JEZDECTVÍ BEZ ILUZÍ…
OBJEDNÁVKY NA WWW.PROBOOKS.CZ

Domácí práce jsou sranda - jak pro koho...A nové fotky

30. června 2009 v 23:55 | Dejna |  DARCY - Border Collie
V neděli jsem se jala odmrazovat mou starou chladící skříň. Tato věc má ve zvyku zmrazit vše, co je ve dveřích blíže u dveří mrazáku, uvnitř mrazáku jsou obvykle závěje něčeho, co připomíná sníh a v dolní části ledničky je příjemné teplo. Na můj vkus má toto zařízení moc vlastních názorů, lišících se od původního záměru, ke kterému bylo původně určeno.
Bylo tedy nutné odstranit ledové kry a závěje, aby alespoň na chvíli fungovala lednička normálně.
Nebudu popisovat zdlouhavý fyzikální proces, při kterém dochází vlivem teplého vzduchu a mírných urychlovacích prostředků k tání a poté k odpadávání kusů ledu. A to už se dostávám k meritu věci :o))
Po té, co se první kus ledu za mohutného zvukového doprovodu přesunul do dolní části ledničky (čili rána jako kráva), se Darsinka s úlekem šla schovat pod stůl. Po chvíli jí zvědavost nedala a šla prozkoumat, co zajímavého vydá ta bílá věc, ve které se často objevují věci, jenž je dobré sežrat. Chvíli pozorovala tající kusy ledu v zásobníku a usoudila, že bude dobré těm divným věcem vysvětlit, kdo je tady pánem… Takže začala hrozivě vrčet a poskakovat kolem. Po každé, když nějaký kousek ledu spadl, uskočila a neuvěřitelným způsobem se rozštěkala. Pak jí došla trpělivost a jala se tu věc zabít. Takže vzala největší kus ledu. Jaké překvapení, ono to studí :o)) Vzala ho opět do zubu a s výskokem ho hodila do obýváku, začala tam s tím vyvádět, honit ho packama po podlaze (nové!) a zaparkovala na koberci, kde se kolem něho válela na zádech, vrčela, štěkala… Prostě magor. Ze strachu, abych neměla promáčený koberec, jsem led vzala a vyhodila.
Ale ouha… Než jsem se otočila, měla v hubě další a rovnou na podlahu, tam to totiž prímově klouže… Hrála si s ním tak dlouho, až se ten kousek rozpustil. Koukala na mě takovým nechápavým výrazem, kam jsem jí ho schovala. Snažila jsem se jí vysvětlit, jak se to tak stane, že ten led zmizí, ale ani ona to nepochopila (já tenkrát ve škole asi taky ne…). Takže celé odmrazování ledničky jsem strávila běháním mezi obývákem, ložnicí, kuchyní, s hadrem v ruce a se záchvatem smíchu… Ten čokl, než jsem uklidila jeden tající kousek, ukradl další a zase na jiné místo. Zábava hadr... :o))))

A v galerii http://kusebauchova.blog.cz/galerie/darsinka nové fotky s Darsinou a zde http://kusebauchova.blog.cz/galerie/ostatni nějaká další fota od "dvorní fotografky" Alice :o)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kačíí....ta co miluje Brusíí..a Safíí... Kačíí....ta co miluje Brusíí..a Safíí... | Web | 5. července 2009 v 11:29 | Reagovat

Darsinka si vždycky se všim poradí =) A fotky jsou moc hezký,a tenhle novej vzhled taky :o)

2 nina čep..... nina čep..... | 11. července 2009 v 10:20 | Reagovat

jo sohlasim ty fotky sou krasny a vzhled taky:-)

3 Ivča Rozlílková ... ta co má hrozně ráda Saffi :) Ivča Rozlílková ... ta co má hrozně ráda Saffi :) | 20. července 2010 v 22:02 | Reagovat

Teda ... Přečetla jsem si všechny články s Darcy a hodně jsem se nasmála :) Netušila jsem, že Darcynka byla za "mlada" takový éééro :) jinak obdivuju vaší schopnost vyprávění životních příběhů ... moc pěkný blog :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama