...Napsala jsem pro vás knížku JEZDECTVÍ BEZ ILUZÍ…
OBJEDNÁVKY NA WWW.PROBOOKS.CZ

Slunce, seno - jen ty facky ne :o))) a 2 videa jako bonus

28. července 2009 v 1:10 | Dejna |  O mně
Léto je v plném proudu a jako každý rok, ač je to trochu ohraná písnička, se chystáme na žně, dovču a další turnusy Léta ve Ctěnicích. Je mi trochu úzko, když si vzpomenu, jak jsem nedávno psala něco podobného - a on už je to rok... Letí to jako blázen. Ale stále se mám na co těšit. Zopakujeme si dovolenou na Nežárce, na kterou nedám dopustit.
Hektické počasí snad nepřekazí plány. Všichni jsme se shodli na tom, že nepamatujeme tak šílené letní bouřky, vichřice a časté povodně. A to jsem to probírala i se staršími ročníky :o)))

U nás jinak vše při starém, to znamená, stále něco nového. Jednou z těch novinek je Bentley - křížečnec labradora a teriéra, kterého dostal darem kolega ze ctěnického areálu. Tak mu s Darsinkou děláme chůvičky, aby se štěňátko nenudilo doma. Jen mi ten zmetek přirostl k srdci. Je to nezbeda, ale zároveň je to první pes, kterého Darsina nejen že akceptuje, ale dokonce si s ním hraje a dovolí mu naprosto všechno. Díky Bentlákovi přelínala velmi rychle. Zamiloval si její dlouhé chlupy, které mu neustále vytahuju z huby, aby mohl vůbec dýchat :o)))
Novinkou č. 2 (a o to důležitější) je fakt, že se moje mladší sestřička bude vdávat :o))). Mám z toho velikánskou radost a už ted se opravdu moc těším na megapárty :o))). Vyhrál jí Míša, kterému tímto graguluju k získání hlavní ceny :o)))))) Je to sympaťák a jsem ráda, že budu mít takového švagra.


Pokud sledujete "podvodnici Alici", tak upozorňuji na její obnovený web, kam jsem si dovolila (tedy po požádání) vložit pár řádků, ve kterých jsem popsala své zkušenosti s focením. Kdo by měl zájem se nechat zvěčnit takto netradičně, doporučuji pročíst. Ostatním doporučuji shlédnout obnovenou fotogalerii z poslední doby. STOJÍ TO ZA TO!!!


A nyní doufám, že mě Alice nepraští, jelikož jsem si dovolila zveřejnit videozáznam z vernisáže v Brně z roku 2008 o které jsem také psala. Jen upozorňuji, že to bylo naše první společné vystoupení :o))))
Nejsme slavice, ale zpíváme rády :o)))

Ali, když tak vymažu :o))))
PŘEJI VÁM VŠEM KRÁSNÉ LÉTO, TĚŠÍM SE NA KOMENTY A DOUFÁM, ŽE BUDE STÁLE O ČEM PSÁT :))


Dana
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Matylda Matylda | 1. srpna 2009 v 17:39 | Reagovat

Moc pěkná videa ;)  Hezky zpíváte :)

2 Hans Jürgen Hans Jürgen | 2. srpna 2009 v 6:23 | Reagovat

čus bus hezký fotky, doufám žes to zrcadlo moc neumatlala:)

3 Dana Dana | 2. srpna 2009 v 12:23 | Reagovat

2 MATYLDA: díky díky díky

2 Hans: umatlala :o))))

4 Hlavní cena Hlavní cena | 6. srpna 2009 v 15:15 | Reagovat

Až teď jsem si všimla, že i tady jsi tu informaci zveřejnila :-) hezké, děkuji, jsem ráda, že se Ti Míša líbí :o)))) Mně taky :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama