...Napsala jsem pro vás knížku JEZDECTVÍ BEZ ILUZÍ…
OBJEDNÁVKY NA WWW.PROBOOKS.CZ

A JE TO TADY!

9. září 2009 v 23:38 | Dejna |  O mně
Uteklo to jako voda a termín svatby mé sestřičky se blíží. Už tuto sobotu na Libeňském zámečku proběhne obřad, kde budou odpovídat na poměrně jednoduché otázky. Myslím, že takový test bych zvládla taky, obzvlášť, když možnosti jsou buď ano nebo ne. Žádné slohy, žádné za a, b, či c, prostě se trefit do jedné ze dvou možností. Zní to jednoduše, ale chápu, že nervozita umí udělat své. Tak jsem velmi napnutá a zvědavá. Háček je v tom, že se oba partneři musí shodnout na stejné odpovědi. O to je to napínavější.

Po povedené rozlučkové akcičce, kde se sešlo jedenáct dam, které přišly vzdát čest Pétinu výrobnímu jménu už nás čekají jen přípravy na její den "D".
Když už jsem zmínila to jméno, tak jen doufám, že její děti nebudou ráčkovat :o))) Petra Rodová, to bude její nové (tedy po zvládnutí výše popsaného kvízu) nomen omen :o))).

Já mám od zítřka dovolenou a bude poměrně nabitá. Mám v plánu nechat vykydat auto, dokoupit potřebné hadříčky (což mě jako fakt moc nebere, ale co bych pro Péťu neudělala), připravit se na milou návštěvu z Brna a v pátek se jen těšit, jak si večer zahrajeme s RuMbenTem v původní sestavě. BOMBA :o)))
Ovšem sobotní den bude rušný. Brzké vstávání, příprava, přesun k našim, organizace výzdoby, hostů a odjezdu, poznávání nové Rodiny a rodiny a pak už jen svědčit ve prospěch Petrušky. Po té se nadlábnout a oslavovat a pařit a užívat si.

Všem přeji, aby si užívali končící léto a až se proberu z deliria, dodám fotky a report :o))).

D.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Cyril Cyril | E-mail | Web | 6. prosince 2011 v 21:17 | Reagovat

Jo jo , moje řeč

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama