...Napsala jsem pro vás knížku JEZDECTVÍ BEZ ILUZÍ…
OBJEDNÁVKY NA WWW.PROBOOKS.CZ

JSEM ŠVAGROVÁ

14. září 2009 v 2:15 | Dejna |  O mně
Ufff....

Náročné
Plné emocí
Krásné
Dojemné
Veselé
Zamilované
Elegantní
Dlouhé
Přátelské
Zalité sluncem
Krásné
Nezapomenutelné

Ani jsem netušila, do čeho jdu, když jsem souhlasila s tím, že se moje sestřička může vdávat. Pravda, mě se nikdo neptal :o)) Ale naši souhlasili, tak jsem se přidala k většině :o))

Po náročných přípravách, které pro Péťu a naše znamenaly pečení koláčků, příprava občerstvení, pro Peťulu a Míšu samozřejmě mnohem více náročnější zajištění všeho ostatního a organizace, pro mě psychicky vyčerpávájící shánění vhodných tepláků na svatbu, jsme se v sobotu konečně dočkali!

Vstávala jsem v 5 ráno, abych stihla najít obličej, vybrat paruku a dorazit na osmou k našim, kde jsme měli za úkol zdobení aut, rozdávání větviček mirty pro svatebčany (tímto děkuji Rumcajsovi, který vydatně pomohl - díky Kubo).
Nevěsta se mezitím v pokoji připravovala pod odborným dohledem kadeřníka a vizážistky.
Sice jsme se hned ráno dostali do skluzu, kdy v plánovaném času odjezdu nebyla ještě Péťa dolíčená a oblečená, ale vše se nakonec stihlo.

Byla jsem přesvědčená, že naši budou nejen nervozni, což jsme byli všichni, ale hlavně dojatí a já budu děsně v poho....
K mému úžasu, když se otevřely dveře od pokoje a vyšla přenádherná baba v bílých šatech, červenou kytkou, závojem a tvářila se hrozně v klidu a elegantně a přirozeně, jsem se rozplakala. Prostě jsem to neustála.
Stála tam nádherná dospělá ženská a já si uvědomila, že to je moje mladší sestřička, se kterou jsem se jako malá prala, hádala, ale taky hrála, jezdila na tábory, plácala bábovky, řešila první pusy a lásky, sdílela radosti a starosti a najednou se vdává... Musela jsem jí obejmout.

Abych to zkrátila, obřad proběhl hladce, přišlo opravdu hodně moc lidí a mě to hřálo u srdce, že mají tolik kamarádů, přátel a hlavně rodiny, které je podporují.
Pak následovalo focení v okolí, kde excelovala Alice, která byla hlavní fotografkou a opravdu se od rána nezastavila, takže i Tobě Ali opět moc díky a těšíme se na fotečky.

Přesun do Golema na hostinu, obídek, kde proběhl proslov, kterého se za oba rodičovské páry ujal náš taťka :). On to prostě umí. Pobavil a dojmul. Jeho slova byla svatá pravda.....

Pak dorazili hosté a začal raut, muzika v podání Zdeňka Hnyka z Rádia 1 byla dobrá volba, uspokojil všechny přítomné. Kolem jedenácté hodiny začali odcházet první hosté a v půl druhé jsem opouštěla stanoviště společně s Pořešíňáky, kteří vydrželi až dokonce a tím svatební den skončil. Tedy pro hosty určitě :o)) Péťa s Míšou měli pokoj v Golemovi, takže mohli rovnou zaplout do pelíšku.

PÉŤO MOC TĚ MILUJU, STRAŠNĚ TI TO PŘEJU, JSEM NA TEBE HRDÁ.
PŘEJU TOBĚ I MÍŠOVI, AŤ JSTE ŠŤASTNÍ, ZDRAVÍ, SPOKOJENÍ A PLNÍ SE VÁM VAŠE PLÁNY. 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Petra RODOVÁ Petra RODOVÁ | 16. září 2009 v 15:45 | Reagovat

MOJE MILOVANÁ DANUŠKO!!! ANI NEVÍŠ, JAK MĚ TEN TVŮJ ČLANEK DOSTAL! MÁM POCIT, ŽE JSEM SI TO POŘÁD JEŠTĚ NEUVĚDOMILA, ŽE JSEM SE VDALA! ALE PODLE FOTEK TO VYPADÁ, ŽE JE TO PRAVDA :-)
STRAŠNĚ MOC TI DĚKUJI ZA VŠECHNO, BYLA JSI KRÁSNÁ, ANI JSEM TI TO ASI NEZDŮRAZNILA! JÁ SE TAKY MOC TĚŠÍM NA FOTKY, PROTOŽE JSEM TO VŠECHNO NĚJAK NESTAČILA VNÍMAT.. TĚCH DOJMŮ JE MOC A UTEKLO TO TAK RYCHLE, ŽE SE MI URČITĚ NĚKOLIK OKAMŽIKŮ VYPAŘILO Z PAMĚTI.. A STEJNĚ SI POŘÁD MYSLÍM, ŽE ZE VŠECH NEJVÍC JSI TO PROŽÍVALA TY A JÁ SI TOHO HROZNĚ VÁŽÍM! MNĚ TO ASI DOJDE ČASEM A BUDU PLAKAT RADOSTÍ, TED JSEM SI ALE TROCHU POPLAKALA NAD TĚMI KRÁSNÝMI ČLÁNKY NA TVÉM BLOGU..
TAKY TĚ MILUJU !!!

2 Dana Dana | 17. září 2009 v 0:26 | Reagovat

No myslím, že jsme to prožívali všichni, jen já jsem to neustála s takovou grácií :o))). Mimochodem, jsem 8000 návštěvník - HEČ :)))
Užívejte si na líbánkách, myslím na vás oba a budeme se dojímat ještě při prohlížení fotek. První várka již zítra :o))). Pusu miláčkové

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama