...Napsala jsem pro vás knížku JEZDECTVÍ BEZ ILUZÍ…
OBJEDNÁVKY NA WWW.PROBOOKS.CZ

Někdy je toho prostě moc

28. října 2009 v 1:45 | Dejna
Od svatby Péti a Míši uplynulo poměrně dlouho. Mezi tím se ovšem stalo víc věcí, než by si člověk přál - na straně jedné a na straně druhé - některé z těch novinek jsou velmi pozitivní.

Mezi těch pár, které by člověk nechtěl opakovat moc často, bohužel patří i náš pudlík Luky, který byl minulý týden utracen po náhlém zhoršení zdravotního stavu. Rodině děkuju za rychlé a správné rozhodnutí. Byl to kudrnatej blázínek, kterému by záviděl nejeden pes. Dožil se 16ti let. Pac a pusu i od Darsinky

Další méně příjemnou zkušeností pro mě bylo zkolabování z vyčerpání organismu, načež jsem byla nucena podstoupit všelijaké možné i nemožné kontroly a vyšetření u lékařů. Za poslední měsíc jsem navštívila tolik různých specialistů, viděla spoustu různých přístrojů a zjistila, jak moc je pravdivé rčení, že od doktora nikdo neodejde zdravý.
Nejvíc jsem si užila na neurologii, kde mi po EEG napsali do zprávy, že mám epileptiformní nález.
Ještě bych podotkla, že psychologie některých lékařů je hluboce potlačena a na vysoké škole ji možná ani neprobírali, vzhledem k tomu, jakou formou mi doktorka sdělila nález.
Četla zadumaně zprávu z nemocnice a po dlouhé odmlce řekla: "no je to docela dobré, ale je tu nějaký nález. Pošlu vás pro jistotu na video EEG na dva dny do nemocnice". Zasunula papír do předpotopního psacího stroje a začala psát. Po chvíli mi to nedalo a ptám se: "řeknete mi, co je to za nález?" Doktorka se na mě zadívala, sundala si brýle, chvíli se zamyslela a pak říká: "No já jako netvrdím, že máte epilepsii..." !!!!COOOOOO??????!!!!! Spadla mi brada, chvilku jsem zalapala po dechu, jelikož tahle odpověď mi přišla ta nejméně vhodná (pokud mě tedy záměrně nechtěla vyděsit k smrti...) :o))))))))
Když viděla, jak jsem zbledla, tak mi to teprve vysvětlila. Že to může být pozůstatek po zánětu mozkových blan, co jsem měla v patnácti a že to nemusí mít vůbec žádný vliv.... No tohle, kdyby mi řekla rovnou, tak jsem asi víc vklidu, než po větě, že netvrdí, že mám epileptotamto :o)))
Nicméně vyšetření jsem absolvovala a opravdu mi potvrdili, že jsem ok a hlavně, že mám mozek. Takže hurá :o)))
(Fotka je právě z vyšetření z Bulovky, kde mi nasadili slušivou čepicu, namířili na mě kameru a já se mohla 20 hodin vesele nudit. Nejdelší pátek a sobota za posledních x let)Alespoň něco na zpříjemnění a odreagování musím dodat na závěr. Opět jsme s Alicí řádily a vylezlo z toho pár foteček. Přikládám video s fotkami :o))) Kdo bude chtít taky takové, tak kontakt už snad znáte www.alicedigiart.com


Přeji všem příjemnější zážitky a nenechte se ničím zlomit. Ani nastupující zimou. I ta jednou přejde a bude zase krásně!

Pusu všem
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Monika Monika | 29. října 2009 v 16:47 | Reagovat

Ahoj zlato,
hezký příspěvek :o))) Lukyho jsem obrečela, ale už je mu určitě líp a v psím nebíčku řádí s fenkama a konečně přišel o panictví :o))) Jsem moc ráda, že ti ten mozek v hlavě našli a že je jakž takž v pořádku :o)) Na fotce z Bulovky ti to moc sekne a aby ti to nebylo líto, tak si je můžete porovnat s Páťou, taky mu to dělali. Teda naštěstí jen hodinu, protože si nedovedu představit jak 20 hodin leží v klidu.
A fotky od Alice jsou zase úžasné, koukám že ses u ní aspoň vykoupala :o)))
Pusu Monika

2 Zdenka Zdenka | 30. října 2009 v 12:04 | Reagovat

Ahoj holky,
už včera jsem chtěla napsat něco stejně vtipného a dojemného zárověň, jako Ty, Moničko, ale nic mě nenapadlo.
Ty fotkky jsou fakt pěkný. Jedna se mi líbí na 300% - "d". Ostatní jsou taky perfektní. S tím vykoupáním to bylo fakt dobrý... :o))
Díky  Zdenka

3 Monika Monika | 30. října 2009 v 18:24 | Reagovat

Jééééé ahoj teti,
mohly by jsme Danušce z toho tady udělat rodinný chat :o))) Škoda, že babi taky nemá net, jistě by se ráda přidala :o))))
Pusu všem...teda jen těm co znám :o)))

4 Dana Dana | 4. listopadu 2009 v 23:43 | Reagovat

Moni, vypadá to, že mozek je tam a to mi stačí ke spokojenosti. Na kolik procent je využívaný, to už mi neřekli :o)
Páťa je hrdina, jestli to vydržel :o). A až si budu příště obstarávat hygienu, zase k tomu přizvu fotografa :o) Tak posílám pusu

Zdeňule - "déčko" jsem dohledala a jsem moc ráda, že se líbí.

5 lenička milovník koní lenička milovník koní | E-mail | 11. prosince 2009 v 15:45 | Reagovat

Ahoj!Ve Ctenicích to máte moc pěkné chodí tam jedna moje kámoška míša a moc si to pochvaluje!!!!!Ty vaše koně jsou hezky!ahoj a mějte se hezky!!!!!!!!!!!!!!

6 Janinka Janinka | 13. prosince 2009 v 22:25 | Reagovat

Život si s námi někdy zahraje neskutečnou rošádu. Možná nám jen dává najevo, abychom se chvíli zastavili, ubrali na tempu. :-) Moc se mi líbí jak píšete a Vaše odvaha k focení. Držím pěstičky. Úžasné. Těším se na Vaše další články.

7 Dejna Dejna | 13. prosince 2009 v 22:59 | Reagovat

Jani, děkuju Vám moc za krásnou reakci, budu se snažit co nejdříve zase něco vytvořit, nápadů je dost, času málo, proto uberu a začnu psát :) Díky Dana

8 chromogene chromogene | Web | 19. června 2015 v 4:51 | Reagovat

potrebuju půjčit peníze do irska 8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama