...Napsala jsem pro vás knížku JEZDECTVÍ BEZ ILUZÍ…
OBJEDNÁVKY NA WWW.PROBOOKS.CZ

Žijem i v roce 10

16. ledna 2010 v 17:18 | Dejna |  O mně
Ne, že bych neměla co dělat, o čemž ostatně svědčí i velmi dlouhá pauza od posledního příspěvku, který byl ještě hluboko v loňském roce. Nutno přiznat, že nemalý vliv na to má i epidemie facebooku. I já podlehla a po večerech se "potkávám" se spoustou lidí, se kterými jsem si myslela, že už se nepotkám, ať už díky ztrátě kontaktů za dlouhá léta nebo díky vzdálenostem, které jsou díky této vymoženosti jen obrazné.
Na druhou stranu vím, že mnoho jedinců tomuto moru nepodlehlo a proto se čas od času snad s nějakou historkou svěřím i tady.
Protože člověk (a já dvojnásob) zapomíná, podělím se o pár zážitků z poslední doby. Začnu nejaktuálnějším zážitkem, a to návštěvou Elite Tour party v klubu Top Secret, kde se konalo setkání jezdců, trenérů, funkcionářů a sponzorů z jezdeckého světa.
Akce to byla velmi povedená a musím podotknout, že sponzorský dar v podobě rautu (ze kterého jsem ochutnala jeden lososový chlebíček) a free drinků (z nichž jsem ochutnala asi 5 litrů mojita) je hodný ocenění. Pravda, krom chlebíčku jsem si přivlastnila pár oliv. Díky nim jsem se seznámila s nějakým pánem, který si jistě naše setkání nebude pamatovat. Olivy jsem nekonzumovala normálně, ale házela jsem je do výšky a z té jsem je chytala do vlastní pusy (prosím nezaměňovat s anglickým slovem se zdvojeným "s"). Dařilo se mi tímto způsobem pojídat zelené kuličky docela obstojně. Postupem času se klub zaplňoval a lidí přibývalo. To mi bohužel došlo až po té, co jsem vyhodila olivu vysoko nad sebe. Při snaze dostat se poměrně dost prudkým pohybem pod ní , jsem s veškerou silou vrazila svou hlavou do hlavy pána stojícího za mnou… Oba jsme se docela lekli, má hlava zaduněla, jeho zacinkala a s vyděšenými pohledy v očích jsem se mu začala omlouvat. Vážnou tvář jsem měla asi tak dvě vteřiny, než nechtěně nastoupil záchvat smíchu mě a všech okolo. Drželi jsme se za místa, kde se dle našich očekávání objeví boule. Někdo poznamenal, že balím chlapy dost natvrdo… Nevím jak on, já ztrátu paměti nemám, ale bude-li mě snad chtít zažalovat, že zapomněl cestu domů, budu argumentovat alkoholem podávaným zdarma. Z večera vznikl krátký sestřih na internetovém portálu EQUItv, zde je:


A pár foteček z Vánoc, které jsme trávili jen ve třech, jelikož Peťula byla s Míšou a já konečně byla za nejmladší dítě v rodině a mohla rozdávat dárky. Užila jsem si to se svými stále zamilovanými rodiči.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Zrádce :o) Zrádce :o) | 19. ledna 2010 v 18:54 | Reagovat

No tak jsem byla s Míšou, no! Ale neboj, o rozdávání dárků jsem nepřišla, i v devátém patře jsem měla roli nejmladšího a rozdávala jsem a rozdávala ... :-))Ty fotečky jsou kouzelné.. a jinak tedy opět obdiv nad Tvým slohem (prosím nezaměňovat se "stohem") :-))
Peťula

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama